Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Olszyc-Folwark - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kamieniec

Kamieniec(Olszyc-Folwark + 11 km)

70 560 zł1 176 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna ogrodzona, ul. Kwiatowa

Stare Iganie(Olszyc-Folwark + 19 km)

306 095 zł22 041 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż łąki: powierzchnia 1553m2 w cenie 7 zł/m, powierzchnia 1512 m2 w cenie 7zł/m2 ( obie obok siebie), powierzchnia 9421 w cenie 15zł/ m2, powierzchnia 9555m2 w cenie 15 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipniak

Lipniak(Olszyc-Folwark + 13 km)

150 000 zł7 002 m² 21,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To nie jest puste pole , które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy naturalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Strzała

Strzała(Olszyc-Folwark + 24 km)

629 000 zł16 935 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka rolno-budowlana idealna dla inwestora Polecam do sprzedaży duży grunt o powierzchni 1 ha 6935 m. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Strzała około 5 km od Siedlec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stawek

Stawek(Olszyc-Folwark + 22 km)

479 000 zł6 959 m² 68,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urocza działka pod siedlisko na zboczu zagajnik wz Urocza działka pod siedlisko w malowniczej okolicy w otoczeniu zagajnika 6959 m2 Na sprzedaż działka o powierzchni 6959 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Waliska

Waliska(Olszyc-Folwark + 23 km)

100 000 zł3 590 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na samym krańcu wsi, w miejscu gdzie nie ma już przypadkowych przechodniów ani codziennego pośpiechu, znajduje się siedlisko dla tych, którzy czują, że świat stał się zbyt głośny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Dąbrówka-Ług(Olszyc-Folwark + 12 km)

250 000 zł1 396 m² 179,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 396 m , zlokalizowana w miejscowości Dąbrówka-Ług, przy ulicy Brzozowej. Cena za tę nieruchomość wynosi 250 000 pln, co odpowiada 179 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Targowa

Taradajki,Siedlce(Olszyc-Folwark + 22 km)

904 500 zł2 010 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2010 m Siedlce, rejon ul. Targowej, sąsiedztwo salonu samochodowego mg. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2010 m , położona w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Olszyc Włościański

Olszyc Włościański(Olszyc-Folwark + 2 km)

75 000 zł1 517 m² 49,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki położone w miejscowości Olszyc Włościański w gminie Domanice 20km od Siedlec. Działki w kształcie prostokątów o różnych wielkościach, płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Topórek

Topórek(Olszyc-Folwark + 25 km)

320 000 zł3 001 m² 106,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę rolną o powierzchni 0,3001 ha. Położona na przedmieściach Siedlec - dojazd samochodem do centrum miasta (6 km) ok. 6 -10 min. Działka: powierzchnia: 3001 m2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Olszyc-Folwark

Olszyc-Folwark,mazowieckie

115 000 zł21 328 m² 5,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona na terenie Olszyca Folwark w gm. Domanice pow. siedlecki Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Olszyc-Folwark

Olszyc-Folwark,mazowieckie

105 000 zł16 955 m² 6,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 16 955 m2 położonej w miejscowości Olszyc-Folwark gm. Domanice. Prezentowana nieruchomość to grunt o wymiarach 52x320m. Do działki doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Olszyc-Folwark

Olszyc-Folwark,mazowieckie

105 000 zł16 955 m² 6,19 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij